PRODUKTY
MENUMENU

Prasy hydrauliczne

     Znajdujące się w ramach naszego obszernego asortymentu prasy hydrauliczne to urządzenia wykorzystujące siłę nacisku zwiększające ciśnienie w układach zamkniętych. Technologia ta jest niezwykle popularna i znajduje zastosowanie w wielu różnych dziedzinach, w tym między innymi w samochodach, napędach różnych urządzeń, obróbce materiałów czy w podnośnikach. Każda prasa hydrauliczna ma z stosunkowo prostą budowę, jednak znajdujące się w naszej ofercie niezwykle różnorodne maszyny wykorzystujące jej właściwości pozwalają wykorzystać ją w wielu różnych branżach i dziedzinach przemysłu.
Nasze prasy hydrauliczne realizowane dla różnego rodzaju potrzeb naszych Klientów wykonane są na bazie solidnych stalowych konstrukcji, dysponują elektrycznymi systemami sterującymi, a realizowane na zamówienia indywidualne, pozwalają w pełni dopasować je do określonych zadań. Każda prasa hydrauliczna produkowana przez nas to najwyższa jakość i możliwość wykorzystania jej w różnych zakładach produkcyjnych i nie tylko. Precyzja wykonania, wysokiej jakości materiały wykorzystane w podzespołach pras, a także ich niebywała różnorodność pozwalają dobrać najbardziej satysfakcjonujące modele do indywidualnych potrzeb.

     Oferujemy prasy hydrauliczne do prasowania i pakowania różnych materiałów, makulatury, skór, wiórków, odzieży czy wulkanizacji gumy, dlatego też jesteśmy przekonani, że spełnią one wymagania najróżniejszych profili produkcji i przemysłu, zapewniając najwyższą jakość realizacji zadań. Z pomocą naszych pras możliwe jest dokonywanie obróbki plastycznej metali, stali czy wykrawanie otworów w różnych typach materiałów. Uniwersalność i bogaty zakres wykorzystania naszych maszyn to gwarancja pełnej satysfakcji i realizacji różnorodnych projektów.

Wyświetlanie 1–12 z 42 wyników