PRODUKTY
MENUMENU

Prasy hydrauliczne

     Znajdujące się w ramach naszego obszernego asortymentu prasy hydrauliczne to urządzenia wykorzystujące siłę nacisku zwiększające ciśnienie w układach zamkniętych. Technologia ta jest niezwykle popularna i znajduje zastosowanie w wielu różnych dziedzinach, w tym między innymi w samochodach, napędach różnych urządzeń, obróbce materiałów czy w podnośnikach. Każda prasa hydrauliczna ma z stosunkowo prostą budowę, jednak znajdujące się w naszej ofercie niezwykle różnorodne maszyny wykorzystujące jej właściwości pozwalają wykorzystać ją w wielu różnych branżach i dziedzinach przemysłu.
Nasze prasy hydrauliczne realizowane dla różnego rodzaju potrzeb naszych Klientów wykonane są na bazie solidnych stalowych konstrukcji, dysponują elektrycznymi systemami sterującymi, a realizowane na zamówienia indywidualne, pozwalają w pełni dopasować je do określonych zadań. Każda prasa hydrauliczna produkowana przez nas to najwyższa jakość i możliwość wykorzystania jej w różnych zakładach produkcyjnych i nie tylko. Precyzja wykonania, wysokiej jakości materiały wykorzystane w podzespołach pras, a także ich niebywała różnorodność pozwalają dobrać najbardziej satysfakcjonujące modele do indywidualnych potrzeb.

   Oferujemy prasy hydrauliczne do prasowania i pakowania różnych materiałów, makulatury, skór, wiórków, odzieży czy wulkanizacji gumy, dlatego też jesteśmy przekonani, że spełnią one wymagania najróżniejszych profili produkcji i przemysłu, zapewniając najwyższą jakość realizacji zadań. Z pomocą naszych pras możliwe jest dokonywanie obróbki plastycznej metali, stali czy wykrawanie otworów w różnych typach materiałów. Uniwersalność i bogaty zakres wykorzystania naszych maszyn to gwarancja pełnej satysfakcji i realizacji różnorodnych projektów.

Urządzenie umożliwiające zgniatanie, wyciskanie i prostowanie różnego rodzaju materiałów z dużą siłą poprzez nacisk wysokiego ciśnienia powstającego w zamkniętym układzie hydraulicznym. Maszyna, której dotyczy opis, to prasa hydrauliczna. To przydatny sprzęt w warsztatach i przedsiębiorstwach z wielu różnych branż. Urządzenia te dostępne są w naszej ofercie w wielu wariantach, dostosowanych do wykonywania różnego rodzaju prac.

Uniwersalne rozwiązanie przydatne w wielu dziedzinach

Specjalistyczne urządzenia, jakimi są prasy hydrauliczne, można wykorzystywać na naprawdę wiele sposobów. Znajdą one zastosowanie w różnych branżach. Nasza firma dba o to, by mogły one maksymalnie dobrze spełniać swoje zadanie w konkretnych sytuacjach. Dlatego też w naszym asortymencie dostępnych jest wiele rodzajów pras, które skonstruowane zostały w taki sposób, by można było je jak najlepiej dostosować do wykonywanych zadań.

W naszej ofercie znajduje się m.in. warsztatowa prasa hydrauliczna, wariant do pakowania czyściwa, zgniatania makulatury, plastycznej obróbki metali czy klejenia drewna. Zasada działania każdej z nich jest podobna, jednakże poszczególne elementy różnią się między sobą, co zapewnia możliwie najbardziej efektywną pracę w danej dziedzinie. Dostępne w naszym asortymencie urządzenia różnią się również pomiędzy sobą maksymalnie osiąganą siłą nacisku. W ofercie znajduje się zarówno prasa hydrauliczna 20 t, jak i nieco mocniejsza prasa hydrauliczna w wariancie 50 t.

Urządzenia do prywatnego warsztatu i dużego przedsiębiorstwa

Każdy model spośród oferowanych przez nas urządzeń sprawdzi się zarówno do użytku prywatnego, jak i przemysłowego. Zainteresowany zakupem klient z pewnością znajdzie w naszym asortymencie warsztatową prasę hydrauliczną idealnie odpowiadającą jego potrzebom. W przedsiębiorstwie Bisbrydex dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były wykonane w sposób precyzyjny i solidny. Dzięki temu są niezawodne i bezpieczne w użytkowaniu.

W Bisbrydex nie tylko zajmujemy się sprzedażą gotowych modeli naszych urządzeń, ale również wykonujemy różnorodne prasy hydrauliczne (20 t, 50 t) na zamówienie. Dzięki temu istnieje możliwość dopasowania właściwości i poszczególnych parametrów maszyny do indywidualnych potrzeb klienta. Do produkcji każdego urządzenia używamy podzespołów wykonanych z wysokiej jakości materiałów oraz solidnych i mocnych konstrukcji stalowych znoszących bardzo duże obciążenia – 20 t, a nawet 50 t.

Ułatwiające pracę prasy hydrauliczne warsztatowe

Oferowane przez nas prasy hydrauliczne w postaci urządzeń warsztatowych można wykorzystać na naprawdę wiele sposobów. Ich zastosowanie nie tylko pozwala znacznie ułatwić sobie codzienną pracę, ale także poszerzyć jej zakres. Maszyny te radzą sobie doskonale, współdziałając z różnymi materiałami i umożliwiają efektywniejsze wykonywanie wielu rodzajów czynności. Wysoka jakość komponentów użytych do produkcji proponowanych pras hydraulicznych oraz precyzja wykonania gwarantują bezpieczeństwo i satysfakcję z użytkowania.

Zapraszamy do składania zamówień wszystkich zainteresowanych wysokiej jakości prasą hydrauliczną!

Wyświetlanie 1–12 z 27 wyników