PRODUKTY
MENUMENU

Pręty tłoczyskowe

Pręty chromowane i pręty tłoczyskowe to materiały, które mają szerokie zastosowanie w budownictwie, w stoczniach, w kopalniach, w przemyśle samochodowym oraz w przemyśle spożywczym i chemicznych. Oznacza to, że wysokiej jakości tłoczyska chromowane i pręty na tłoczyska sprawdzają się niemal wszędzie tam, gdzie od jakości tego rodzaju materiału zależy przyszłość inwestycji. Szeroka oferta prętów chromowanych na tłoczyska oraz dedykowane tłoczyska do siłowników i silników hydraulicznych pozwalają na dobór materiałów wysokiej klasy. Zapraszamy do zapoznania się z produktami oferowanymi przez firmę Bisbrydex.

Pręty chromowane — właściwości i zastosowanie

Pręty chromowane oferowane przez firmę Bisbrydex to wysokiej klasy chromowane pręty tłoczyskowe dostępne w gatunkach CK45, tłoczyska chromowane ulepszane 20MnV6 oraz tłoczyska chromowane ulepszane indukcyjnie. Oferowane tłoczyska chromowane nierdzewne gat AISI 304, 316, 431 charakteryzują się wysokim stopniem dokładności i wykończenia. Można jest z powodzeniem wykorzystać jako tłoczyska do siłowników oraz tłoczyska do silników hydraulicznych. Oferowane przez nas wysokiej klasy materiały posiadają szerokie zastosowanie w przemyśle.

Pręty chromowane — co znajdziesz w ofercie Bisbrydex?

Wszystkie pręty, rury tłoczyskowe oraz pręty na tłoczyska cechują się wysoką jakością wykonania. W zależności od potrzeb można je z powodzeniem wykorzystać praktycznie w każdym sektorze przemysłu, od budownictwa, po przemysł chemiczny i spożywczy. Obecnie do dyspozycji klientów dostępne są takie materiały jak:
• ulepszone cieplnie tłoczyska 42CrMo4 — nadają się do trudnych warunków pracy. Tego typu pręty chromowane można z powodzeniem stosować zarówno w hydraulice, jak i w pneumatyce, gdzie trzeba wykorzystywać tłoczyska do siłowników lub tłoczyska do silników hydraulicznych;
tłoczyska chromowane nierdzewne — dostępne są takie gatunki jak: AISI 304, AISI 314, AISI 431;
• tłoczyska ulepszone cieplne, hartowane — zaliczamy do nich tłoczyska chromowane BOTC gat 42CrMo4, które zostały ulepszone indukcyjnie hartowane. Wykonane są z wysokiej klasy stali. Tego typu tłoczyska można wykorzystywać m.in. w przemyśle górniczym, hutnictwie i budownictwie.

Wszystkie pręty chromowane i pręty tłoczyskowe są produkowane ze stali o bardzo dobrych parametrach mechanicznych. Pręty hartowane indukcyjnie są odporne na uszkodzenia, uderzenia i obciążenia dynamiczne.

Bisbrydex — specjalista od urządzeń hydraulicznych

Firma Bisbrydex specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej klasy urządzeń hydraulicznych. Stworzone przez nas narzędzia i rozwiązania są wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu.

Szukasz materiałów i wszystkiego tego, co jest niezbędne w szeroko pojętej hydraulice siłowej i pneumatyce? Pręty chromowane na tłoczyska, rury tłoczyskowe i inne elementy charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Klienci z kraju i zagranicy chętnie sięgają po nasze produkty, które sprawdzają się m.in. w rolnictwie, hutnictwie, przemyśle maszynowym i budowalnym. Na każdym etapie dokładamy wszelkich starań, by zaproponowane materiały i urządzenia spełniały wszystkie potrzeby i oczekiwania.

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników